نخود فرنگی منبع عالی پروتئین گیاهی است

نخود فرنگی مانند بسیاری از حبوبات منبع عالی پروتئین گیاهی است. یک فنجان تنها 15% DV یا حدود 8 گرم را ارائه می دهد و دارای مشخصات اسید آمینه تقریبا کامل است.

یک فنجان نخود فرنگی همچنین نزدیک به 9 گرم فیبر رژیمی را فراهم می کند که به میزان قابل توجهی 35 درصد از مصرف روزانه مورد نیاز را تامین می کند و برای فلور روده شما عالی است.

این بچه های کوچک سرشار از ویتامین های مهم B و مواد معدنی ضروری مانند مس و منیزیم هستند علاوه بر این، این یکی از بهترین منابع غذایی گیاهی ویتامین K است.

مانند همه حبوبات، نخود سیاه نیز به طور طبیعی فاقد گلوتن است که آنها را یک پله بالاتر از سایر منابع پروتئین گیاهی قرار می دهد.

نخود فرنگی کمی نشاسته ای است و انرژی زیادی از کربوهیدرات ها تامین می شود شما حدود 25 گرم کربوهیدرات در هر فنجان دریافت خواهید کرد، اما متعادل با فیبر برای کاهش سرعت ورود آنها به جریان خون، اینها نوع “خوب” کربوهیدرات ها هستند.

به این ترتیب، نخود درشت کرمانشاه غذایی با گلیسمی بسیار پایین است که به این معنی است که برای افرادی که نیاز به کنترل دقیق قند خون خود دارند، سالم است. آنها در مقیاس بسیار پایین 6 می آیند!

فکر می‌کنم زمان آن رسیده است که در جایی که اعتبار وجود دارد، اعتبار قائل شوید فقط دیدن ارزش غذایی نخود زرد لپه ای حداقل الهام بخش است.

رژیم سرخپوشان چارچوبی باورنکردنی برای افراد فراهم می کند تا بهبودی یابند، وزن خود را کاهش دهند و بدن خود را بشناسند.

وقتی نوبت به تغییر قوانین می رسد، چیزهای خوب را انتخاب کنید! امیدواریم اکنون تا حدودی برای شما روشن شده باشد که چرا من نخود سبز تیمی هستم.

در اینجا برخی از مزایای اضافی است که معرفی مجدد نخود درشت صادراتی در طول سفر می تواند به همراه داشته باشد و چرا آنها را توصیه می کنم.

 • منابع:
  1. ?Can You Eat Green Peas On The Paleo Diet
 • تبلیغات: 
  1. ساخت کنسانتره میوه
  2. آیا می دانستید در چین با زنبور چای خود را شیرین می کنند؟
  3. قفسه هایی با برچسب برای خرده فروشی
  4. فلفل دلمه ای از خانواده سولاناسه است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.