مانکن های کودک که توانایی بازی با کودکان را دارند

حقیقت این است که فرم لباس بیشتر از اینکه تفاوت داشته باشد با مانکن کودک مشترک است در اصل، فرم لباس مدلی از بدن انسان در نسبت های واقعی است و معمولا برای نمایش لباس استفاده می شود.

یک فرم لباس با لایه ای از فوم و پارچه (یا همان طور که گاهی اوقات به آن ژرسه می گویند) در بالای پوسته داخلی آن ایجاد می شود.

دلیل این امر این است که فرم لباس آغاز خود لواشک ترش را در خدمت خیاطان دید این صنعتگران از فرم لباس برای ساختن لباس یا هر لباسی  در اطراف استفاده می کردند.

در طی آن آنها باید سنجاق هایی را از طریق پارچه و به فرم بچسبانند تا پارچه را در جای خود نگه دارند به همین دلیل است که لایه فوم در فرم لباس وجود دارد لایه اضافی پارچه فقط برای زیبایی (و نگه داشتن فوم در جای خود) است.

از سوی دیگر مانکن در درجه اول از مواد سختی مانند فایبرگلاس، پلاستیک یا حتی فلز ساخته شده است آنها بدون قصد هیچ گونه کاربرد خیاطی ایجاد شده اند.

آنها صرفا برای نمایش لباس طراحی شده اند یک تصور غلط رایج وجود دارد که مدل های لباس بدون سر و اندام هستند در حالی که مانکن ها اینگونه هستند.

مانکن

در واقع همانطور که در زیر نشان داده شده است، بسیاری از فرم های لباس با اندام و بسیاری از مانکن ها بدون آنها وجود دارد.

برای نشان دادن تفاوت بین مانکن و فرم لباس ما مجموعه‌ای تصادفی از هر کدام را برای مقاصد مقایسه جمع‌آوری کرده‌ایم در زیر چند نوع فرم لباس آورده شده است.

خوب فرم لباس هنوز به طور گسترده توسط خیاطان خیاطان در سراسر جهان استفاده می شود که ما متوجه شده ایم که بخش بزرگی از خریداران فرم لباس ما را تشکیل می دهند.

در زمان های قدیم خیاط ها خرده فروشان پوشاک بودند متن تشکر بابت هدیه گل و لباس های جدید خود را با همان فرم هایی که با آن ساخته بودند به نمایش می گذاشتند.

با گذشت زمان بخش ما چگونه می توانیم شکرگزار نعمت های ارزشمند و بی پایان خداوند باشیم عمده ای از تولید لباس به کارخانه های بزرگتر منتقل شد که در تجارت خرده فروشی لباس به مصرف کنندگان واقعی نبودند.

با این حال، خرده فروشان لباسی که لباس ها را از کارخانه ها خریداری کردند همچنان لباس های خود را در این فرم های لباس به نمایش گذاشتند.

 • منابع:
  1. The Dress Form Guide
 • تبلیغات: 
  1. مزیت خوابیدن راحت بر روی روبالشتی ابریشمی
  2. استفاده از تشک چند منظوره داخل ماشین
  3. زیبایی و آسایش فضای اتاق نشیمن با مبل
  4. مرکز توزیع لایی حرارتی عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.