قیمت دستگاه توت خشک کن | مرکز خرید وسایل برای ساخت چیپس میوه

قیمت دستگاه توت خشک کن چه مبلغی است؟ عمده مصارف و استفاده از توت خشک در چه مواردی است؟ توت خشک توسط دستگاه چگونه خشک می گردد؟
دستگاه خشک کن سریع ترین ماشینی است که برای خشک کردن انواع خشکباری چون توت سفید و توت فرنگی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در مصارف بسیار زیادی کابرد دارد و شما به عنوان خریدار این دستگاه می توانید هر نوع میوه و خشکباری را خشک نمایید و محدودیتی از این بابت ندارید. از آنجائیکه توت سفید یک محصول مرطوب است و برای جلوگیری از خراب شدن و کرم خوردگی باید هرچه زودتر خشک شود، قرار دادن آن درون دستگاه به خشک شدن یکنواخت توت ها و همچنین در زمان تولید نیز تسریع می کند.

اگر بخواهیم به خشک کردن توت سفید و یا قرمز به دید شروع یک کسب و کار دقت کنیم، متوجه این نکته خواهیم شد که هر دوی این محصولات در بازار با قیمت بالایی به فروش می رسند و سودآوری زیادی را برای تولیدکننده دارد. شاید ندانید در حوزه تولید توت خشک رقیبان و تولیدکننده ی زیادی فعالیت نمی کند و این مسیر برای تولید محصول و فروش مویرگی در بازار فراهم می کند و جزو امتیازاتی است که شما می توانید در جهت بدو ورود به بازار از آن استفاده نمایید. در ادامه  به مطالب زیر اشاره خواهد شد.

 •   قیمت توت خشک
 •  مدت زمان خشک شدن میوه در میوه خشک کن
 •  قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی
 •  خشك كردن ميوه به روش صنعتي
 •  ساخت دستگاه میوه خشک کن خانگی
 •  دستگاه خشک کن میوه اصفهان
 •  کارگاه میوه خشک کنی
 •  قیمت دستگاه چیپس میوه
 •  بهترین مارک دستگاه میوه خشک کن صنعتی
 •  دستگاه میوه خشک کن دیجی کالا
 •  درجه میوه خشک کن
 •  فروش انواع دستگاه توت خشک کن
 •  طرز استفاه از دستگاه ميوه خشک كن
 • طرز استفاه از دستگاه میوه خشک کن

قیمت دستگاه توت خشک کن | مرکز خرید وسایل برای ساخت چیپس میوه

لیست قیمت دستگاه توت خشک کن در کشور

لیست قیمت دستگاه توت خشک کن در کشورقیمت دستگاه خشک کن توت

قیمت دستگاه های خشک کن بر اساس دو معیار، اندازه دستگاه و تعداد سینی ها تعیین می شوند و امکانات آنها تفاوتی چندانی با یکدیگر ندارند در زیر به دستگاه میوه خشک کن ارزان و فروش انواع دستگاه های توت خشک کن کمترین قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم اشاره خواهیم کرد.

 • قیمت دستگاه خشک کن توت خانگی

دستگاه های خشک کن خانگی دارای تعداد سینی کمتری در مقایسه با همه ی دستگاه های خشک کن هستند و ابعاد و ارتفاع آنها کوچک اند. تعداد سینی های دستگاه از ۶ عدد تا ۱۰ عدد قرار دارند که شما می توانید هنگام سفارش ابعاد و تعداد سینی را با بطور دلخواه تغییر دهید. قیمت این نمونه دستگاه ها در بازار بین ۲ میلیون تا ۸ میلیون است.

 • قیمت دستگاه خشک کن توت نیمه صنعتی

دستگاه های خشک نیمه صنعتی دارای ارتفاع و تعداد سینی بیشتری در مقایسه با خشک کن خانگی هستند. این نمونه دستگاه در کارگاه ها و هم در خانه قابل نصب و راه اندازی می باشد. تعداد سینی این دستگاه از ۱۰ عدد تا ۳۰ عدد وجود دارد. قیمت دستگاه خشک کن نیمه صنعتی در بازار قیمتی بین ۹ میلیون تا ۲۵ میلیون است. البته توسط این دستگاه می توانید حجم بیشتری محصول غذایی را خشک نمایید.

 • قیمت دستگاه خشک کن توت صنعتی

دستگاه های خشک کن صنعتی برای مصارف عمده ای مورد استفاده قرار می گیرد، و برای به کارگیری این دستگاه باید مکان و فضای زیادی را در  جهت استقرار نظر بگیرید و تعداد سینی های این دستگاه از ۱۰۰ عدد به بالا است. این دستگاه صنعتی از دو منبع تغذیه برق و گاز استفاده می نماید. قیمت این دستگاه ها عددی بین ۵۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون است.

بهترین دستگاه توت خشک کن چه ویژگی هایی دارد ؟

بهترین دستگاه توت خشک کن چه ویژگی هایی دارد ؟حتما می‌دانید که یک فرد عادی برای حفظ سلامت مطلوب و تأمین انواع ویتامین ها و مواد معدنیمورد نیازش باید روزانه ۲ تا ۳ واحد میوه مصرف کند. اما اکثر ما با بی‌توجهی و به بهانه‌های مختلف از مصرف میوه طفره می‌رویم. یکی از این بهانه‌ها در دسترس نبودن میوه‌های تازه و آبدار در ماه‌های سرد سال است که البته کاملا موجه به‌نظر می‌رسد. اما این مشکل به‌راحتی حل می‌شود. شما می‌توانید در فصول سرد سال از میوه خشک شده استفاده کنید، چون مواد مغذی موجود در آنها تفاوت چندانی با میوه‌ی تازه ندارد. ضمنا مجبور نیستید به سراغ نوع آماده و بسته‌بندی آن بروید و کلی هزینه کنید. خشک کردن میوه در خانه، کار آسانی است 

تولید کنندگان برتر دستگاه توت خشک کن چه افرادی هستند ؟

تولید کنندگان برتر دستگاه توت خشک کن چه افرادی هستند ؟ شرکت های داخلی و خارجی بسیار زیادی امروزه در زمینه طراحی و ساخت انواع میوه خشک کن نیمه صنعتی صنعتی در حال فعالیت بوده که محصولات هر کدام مزایا و معایبی دارند. به طور مثال دستگاه های تولید برخی شرکتها قیمت ارزانی داشته و دارای طول عمر کمی می باشند. همچنین دستگاه های خشک کن برخی از شرکت ها دارای کیفیت ساخت بالا و قیمت فروش بالایی نیز هستند بهترین مارک میوه خشک کن نیمه صنعتی و صنعتی را به سختی می توان انتخاب کرد و یا تحقیقات زیادی انجام داد. توصیه می شود برای خرید بهترین مارک میوه خشک کن نیمه صنعتی با کارشناسان با تجربه و معتبر مشورت کنید.

شرکت اطمینان هواساز سازنده تمام تجهیزات صنعتی و یکی از تولیدکنندگان برتر دستگاه توت خشک کن در ایران می باشد. دستگاه های این شرکت در اندازه و قدرت های مختلف بوده و با یک سال گارانتی به مشتریان عرضه می شود.

مراکز فروش دستگاه توت خشک کن در سراسر کشور

مراکز فروش دستگاه توت خشک کن در سراسر کشور  خرید و فروش دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی در بازار توسط تاجران و فعالان زیادی انجام شده و میزان تقاضا برای این دستگاه ها نیز بسیار بالا است.

 تولید انواع میوه و سبزیجات به صورت خشک شده توجه بسیار زیاد صنایع غذایی را به خود جلب نموده است.

 از همین رو بسیاری از صنایع غذایی شرایط لازم برای تولید انواع میوه و سبزیجات خشک را فراهم کرده‌اند.

  از مهمترین شرایط لازم برای تولید انواع میوه و سبزیجات خشک می توان به تهیه تجهیزاتی نظیر دستگاه خشک کن اشاره کرد که در بازار انواع خشک کن میوه نیمه صنعتی دست دوم و حتی صنعتی دست دوم عرضه می‌شود.  از مهمترین انواع دستگاه خشک کن از نظر ظرفیت می توان به دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی اشاره کرد خشک کن های نیمه صنعتی دارای ظرفیت تولید کمتر بوده و برای کسب و کارهای کارگاهی مناسب هستند. البته نمونه دستگاه های خشک کن میوه نیمه صنعتی دست دوم نیز در بازار در حال عرضه به مشتریان است. در زمینه فروش دستگاه خشک کن امروزه مراکز بسیار کمی در کشور به صورت تخصصی فعالیت می کنند. البته برخی از شرکت‌های تولیدی نیز در زمینه خرید و فروش دستگاه خشک کن فعالیت دارند برای خرید دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی و صنعتی به مراکز عرضه تخصصی  مراجعه کنید.

 پس زمینه خرید این دستگاه از مشاوره های کارشناسان بهره مند شده تا دستگاه سالم با عملکرد مناسب را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

انواع دستگاه توت خشک کن چگونه کار می کنند ؟

انواع دستگاه توت خشک کن چگونه کار می کنند ؟چگونگی خشک کردن توت

از آنجائیکه خشک کردن توت سفید و توت فرنگی در گذشته به صورت آفتاب و سایه انجام میشد و از نظر زمانی، وقت زیادی را صرف خشک کردن خود می نمود و از این جهت اگر هوا آفتابی نبود از کیفیت محصول کاسته میشد. این مشکلات به نیروی محرکی تبدیل شد که صنعتگران و صنعت سازان با انگیره ی بیشتر به فکر ساخت دستگاه خشک کن باشند که بتوانند بیشترین درصد از مشکلات صنف داران مواد غذایی را حل کنند. در این قسمت سعی داریم که نحوه ی خشک کردن توت توسط دستگاه خشک کن را به صورت مرحله ای توضیح دهیم.

برای خشک کردن توت به وسیله ی دستگاه خشک کن تمام اتوماتیک باید مراحل  ۴ چندگانه زیر را انجام دهید:

 1. در اولین مرحله می بایست توت های برداشت شده از درخت را به طور کامل پاک نمایید و از عدم وجود کرم در بین توت ها اطمینان حاصل نمایید.
 2. در دومین مرحله نوبت خشک کردن توت ها می رسد و شما باید آنها را به طور یکنواخت بر روی دستگاه های خشک کن قرار دهید، این قرار گیری باید طوری انجام شود که توت ها بر روی دیگر توت ها قرار نگیرند.
 3. در سومین مرحله بعداز قرار گرفن توت ها در دستگاه باید میزان دما و رطوبت سنج آن را براساس دفترچه دستورالعمل که هر دستگاه به همراه دارد مطالعه نمایید و تنظیمات لازم را اعمال نماییم.
 4. توت به دلیل داشتن میزان کمی رطوبت، در مدت بسیار کوتاهی خشک می شوند و شما می توانید حجم انبوهی توت خشک را تولید نمایید.

فروش عمده دستگاه های توت خشک کن در کشور

فروش عمده دستگاه های توت خشک کن در کشورمصارف توت خشک

توت خشک یکی از محصولات تولیدی خشکباری ایران است، که توانسته جایگزین مناسبی برای قند مصرفی باشد. افرادی که به بیماری افزایش قند مبتلا هستند هنگام خوردن چای، توت سفید را جایگزین قند می کنند.. در واقع توت خشک مصارف دیگری چون گرفتن شیره و همچنین ساخت مربا از دارد. توت خشک دارای طعم شیرینی است و قند آن طوری است که باعث افزایش قند بدن نمی شود.

انواع سایز های دستگاه توت خشک کن

انواع سایز های دستگاه توت خشک کن  انواع سایزهای دستگاه توت خشک کن بستگی به ارتفاع و تعداد سینی آن دارد. معمولا این نوع خانگی آن نسبت به صنعتی و نیمه صنعتی سایز کوچک تری دارد. اما نوع صنعتی آن به دلیل بیشتر بودن حسینی و خشک کردن زیاد محصول از سایز بزرگ تری برخوردار می باشد.

خرید ارزان ترین دستگاه توت خشک کن خانگی در کشور

خرید ارزان ترین دستگاه توت خشک کن خانگی در کشور دستگاه های خشک کن خانگی دارای تعداد سینی کمتری در مقایسه با همه دستگاه های خشک کن هستند.و ابعاد و ارتفاع آن ها کوچک اند. تعداد سینی های دستگاه از شش عدد تا ۱۰ عدد قرار دارند که شما می توانید هنگام سفارش ابعاد و تعداد سینی را به طور دلخواه تغییر دهید. قیمت این نمونه دستگاه ها در بازار بین ۲ میلیون تا ۸ میلیون است.

 دستگاههای خشک کن نیمه صنعتی دارای ارتفاع و تعداد سینی بیشتری در مقایسه با خشک کن خانگی هستند این نمونه دستگاه در کارگاهها و هم در خانه قابل نصب و راه اندازی می باشند تعداد ۳۰ میلیون دستگاه از ۱۰ عدد تا ۳۰ عدد وجود دارد قیمت دستگاه خشک کن نیمه صنعتی در بازار قیمتی بین ۹ میلیون تا ۲۵ میلیون است البته توسط این دستگاه می توانید هزینه بیشتری محصولات غذایی را خشک کنید.

 دستگاههای خشک کن صنعتی برای مصارف عمده مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای به کارگیری این دستگاه باید به مکان و فضای زیادی را در جهت استقرار نظر بگیرید و تعداد سینی های این دستگاه از تعدد به بالا است این دستگاه صنعتی از دو منبع تغذیه برق و گاز استفاده می نماید قیمت این دستگاه ها عددی بین ۵۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون است.

میوه های خشک مانند توت های خشک چگونه تهیه می شوند ؟

میوه های خشک مانند توت های خشک چگونه تهیه می شوند ؟ از آنجا که خشک کردن توت سفید و توت فرنگی در گذشته به صورت آفتاب و سایه انجام شد  و از نظر زمانی وقت زیادی را صرف خشک کردن خود می نمود و از این جهت اگر هوای آفتابی نبود از کیفیت محصول کاسته می شد. این مشکلات به نیروی محرک تبدیل شد که صنعتگران و صنعت سازان با انگیزه بیشتر به فکر ساخت دستگاه خشک کن باشند که بتوانند بیشترین درصد از مشکلات صنف داران مواد غذایی را حل کنند. در این قسمت سعی داریم که نحوه خشک کردن توت توسط دستگاه خشک کن را به صورت مرحله توضیح دهید: طرز استفاده از دستگاه میوه خشک کن

 برای خشک کردن توت به وسیله دستگاه خشک کن تمام اتوماتیک باید مراحل چهار گانه زیر را انجام دهید  .اولین مرحله می‌بایست اوت های برداشت شده از درخت را به طور کامل پاک نمایید و از عدم وجود کرم در بین توت ها اطمینان حاصل نمایید.

 در دومین مرحله نوبت خشک کردن توت ها می رسد و شما باید آنها را به طور یکنواخت بر روی دستگاههای خشک و قرار دهید این قرارگیری باید طوری انجام شود که توت ها بر روی دیگر توت ها قرار نگیرند.

 در سومین مرحله بعد از قرار گرفتن توتال در دستگاه باید میزان دما و رطوبت سنگ آن را بر اساس دفترچه دستورالعمل که هر دستگاه به همراه دارد مطالعه نمایید و تنظیمات لازم را اعمال نمایید.

 تو به دلیل داشتن میزان کمی رطوبت در مدت بسیار کوتاهی خشک می شود و شما می توانید حجم انبوهی توت خشک را تولید کنید.

ارائه دهنده انواع دستگاه خشک کن میوه

ارائه دهنده انواع دستگاه خشک کن میوه   بازار خرید خشک کن میوه صنعتی موفق شده است که در فروشگاه محصولات تولید ایران عرضه شود. و خریداران بر اساس نیازهای تولیدی خود آن را انتخاب می کند فروشگاه اینترنتی عرضه کننده دستگاههای صنعتی تولید ایران فروش مستقیم آنها را انجام می‌دهند. خشک کن میوه صنعتی از پر فروش ترین دستگاه های موجود در این فروشگاه مجازی بوده است و یکی از ارائه دهنده انواع دستگاه خشک کن میوه در ایران می باشد.

فواید استفاده از دستگاه توت خشک کن برای ساخت چیپس میوه

فواید استفاده از دستگاه توت خشک کن برای ساخت چیپس میوه هدف عمده خشک کردن ماده غذایی مانند توت افزایش ماندگاری محصول نهایی ، کاهش رطوبت محصول در فرآیند خشک کردن تا حدی انجام می‌شود که رشد میکروبی واکنش های شیمیایی را محدود کند. در اثر فرایند های خشک کردن از هوای داغ استفاده می‌شود اما سالیان متمادی است که در سراسر جهان خشک کن های هوایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به نظر می‌رسد این خشک کن ها با سرعتی که در خشک کردن مواد غذایی دارد، فواید استفاده از دستگاه توت خشک کن برای ساخت چیپس میوه:

 • حفظ رنگ
 • بو و مزه
 •  عطر
 •  تولید چیپس میوه
 •  تولید میوه خشک
 •  جلوگیری از سیاه شدن توت سفید
 •  کاهش ندادن ارزش غذایی
 •  کریستاله کردن مواد غذایی
 • شبیه تر به شکل اولیه خود نگهداری

خشک می کنند. چیپس میوه در دسته بندی مواد غذایی جذب تنقلات معرفی می شود مسئول که در عین خاص بسیاری که دارد می‌تواند جایگزین بسیاری از تنقلات مضر مخصوصاً برای کودکان باشد. همچنین برای تزیین مجالس هم از انواع چیپس میوه استفاده و فراگیری آن روز به روز بیشتر می شود و اغلب در خانه ها این محصول برای افرادی که به میوه خام و دردسرهای خوردن آن علاقه ندارد پیشنهاد می شود.

خریداران دستگاه توت خشک کن ایرانی و خارجی

خریداران دستگاه توت خشک کن ایرانی و خارجیخریداران دستگاه توت خشک کن ایرانی و خارجی در بازارهای داخلی به وفور یافت می شوند اما خرید بهترین و با کیفیت ترین نوع دستگاه و با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه برای مشتری کاری دشوار است. از سالها قبل خشک کردن میوه ها سبزیجات در کشورهای مختلف دنیا و کشور ایران مرسوم بوده است اما نقاطی در دنیا وجود دارد که همیشه به میوه تازه دسترسی ندارند همچنین افزایش نیاز بازار موجب شد تا تولید کنندگان میوه خشک کن صنعتی تصمیم به تولید انبوه با استفاده از دستگاههای میوه خشک کن بگیرند گاه میوه خشک کن صنعتی با توجه به ظرفیت تکنولوژی مورد استفاده در آن اندازه و قیمت های متفاوتی را دارد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.