صندل کلاسیک شناخته شده

این کفش‌های کلاسیک که به نام‌های لوفر پنی نیز شناخته می‌شوند صندل چرم دست دوز دیگر فقط برای دانش‌آموزان کوله‌پشتی یا یونیفرم پوش نیستند.

این صندل‌های درجه یک در طرح‌های نفس‌گیر بسیاری ظاهر شده‌اند که اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، شما را عاشق کفش‌های کفش راحتی می‌کند.

اعتقاد بر این است که این کفش‌های لغزنده در دهه 1900 ساخته شده‌اند، زمانی که برخی از دانشجویانی که به اسکاندیناوی سفر می‌کردند، ماهیگیرانی را دیدند که شکل ساده‌تری از لوفر ساخته شده از موکاسین را تکان می‌دادند.

این الهام بخش خانه های مد در آمریکای شمالی برای طراحی کفش به سبک مشابه بود بر خلاف اکثر صندل مردانه ترک کفش های لوفر هرگز خود را در لیست “کفش های سکسی” نیافته اند.

اگرچه این کفش منحصربه‌فرد فاقد جذابیت است، اما با این وجود بسیار شیک است صندل مردانه اورجینال با این حال، شیک پوشی کتانی زنانه به نوعی مشکل است.

شما باید مطمئن شوید که لباس مناسب را انتخاب کرده اید، در غیر این صورت، کل ظاهر شما را خراب می کند. ساده ترین و در عین حال بهترین راه برای استایل دادن به لودرها این است که آنها را با لباس های سبک خیابانی مورد علاقه خود ترکیب کنید. ادامه دهید و حال و هوای راک اند رول را کانالیزه کنید.

در اینجا چند خبر خوب وجود دارد صندل مردانه بلوچی می توانند تا حد زیادی مکمل لباس اداری شما باشند.

در حالی که همیشه بهترین کار این است که به کد سبک اداری پایبند باشید، می توانید با انتخاب یک جفت لوفر، شخصیت خود را اضافه کنید. واقعاً لازم نیست در هنگام استایل دادن به کتانی‌ها به بیرون از جعبه فکر کنید.

  • منابع:
    1. 35 Different Types of Sandals for Women and Men (Epic List)
  • تبلیغات: 
  1. بهترین روش برای ثروتمند شدن در دنیای مجازی
  2. با خامه معجون ضدپیری بسازید
  3. فروش عمده دستگاه کلاغ پران صوتی
  4. یکی از رسم و رسمات کشور انگلیس شکستند شیشه است

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.