صندل مناسب برای یک روز فعال

اگر قرار است یک روز فعال داشته باشید، اما همچنان مزایا و حمایتی را می‌خواهید که معمولاً از یک جفت کفش کامل دریافت می‌کنید، صندل‌های بنددار ممکن است برای شما مناسب باشند.

بندهای روی صندل برای محکم کردن پا در کف صندل مردانه اورجینال طراحی شده اند و حرکت پا را دشوارتر می کنند و در نهایت از ساختگی (که می تواند باعث زخم و پینه شود) جلوگیری می کند.

اکثر بندهای صندل های مردانه قابل تنظیم هستند و برای هرکسی که به دنبال انعطاف پذیری بیشتر است آنها را به گزینه ای همه کاره تبدیل می کند.

این تسمه ها معمولاً در بالای پا قرار می گیرند و زیر مچ پا می نشینند، صندل مردانه ترک اغلب دارای بند قابل تنظیم روی پهن ترین قسمت پا هستند و کفش هایی را ارائه می دهند که از نظر عرضی کاملاً قابل تنظیم هستند.

در اغلب موارد، آنها بست های نواری نیز هستند، که باعث می شود در مواقع لزوم، صندل مردانه بلوچی را به راحتی بپوشانید و درآورید.

کفش های نیمه رسمی زیبا برای مهمانی دوستانه

برخی از صندل ها ممکن است بند دور مچ پا نداشته باشند، اما ممکن است همچنان یک بند قابل تنظیم در بالای پا داشته باشند، این مدل به ویژه برای افرادی که با پاهای متورم دست و پنجه نرم می کنند مفید است، زیرا به شما این امکان را می دهد که در طول روز در صورت نیاز تنظیمات را انجام دهید.

صندل‌های مردانه با بند پاشنه‌دار نیز جایگزین مناسبی برای دمپایی‌هایی مانند دمپایی و لغزنده هستند زیرا کمی امنیت را به پاها اضافه می‌کنند.

اگر هنوز می‌خواهید صندل چرم دست دوز را بپوشانید و بپوشانید، اما فشار زیادی به انگشتان پا وارد نکنید تا روی پاهایتان بماند، اینها عالی هستند.
انتخاب صندل با پنجه بسته احتمالاً یکی از بهترین گزینه ها برای شما است اگر به دنبال چیزی شبیه به ترکیبی هستید … نوعی کفش که با یک نوع کفش صندل کشیده شده است.

مزیت صندل های پنجه بسته این است که تمام حمایت یک جفت صندل مردانه بلوچی استاندارد را به صاحبش ارائه می دهد، اما ویژگی های تنفس صندل را دارد.

 • منابع:
  1. Men’s Sandals – Features & Benefits
 • تبلیغات: 
  1. آیا سارقان موزه بریتانیا دستگیر شدند؟
  2. داستانهای موفقیت استارتاپ های بزرگ ایران!
  3. کاشت نهال فلفل دلمه ای در گلدان
  4. مرگ مشکوک پیرمرد با خوردن توت فرنگی