شال چروک بلند موجب پیدا شدن زنی از زیر آوار شد

شال چروک بلند می تواند صرفاً تزئینی باشد، برای برجسته کردن لباس استفاده شود، یا مانند شال پشمی برای گرم نگه داشتن شما کاربردی باشد. شال می تواند هدف خاصی داشته باشد مانند یک دزدی نماز یا نماز.

آنها همچنین برای پوشاندن شانه های برهنه در لباس های رسمی استفاده می شوند و به طور همزمان تزئینی و کاربردی هستند. شال ها همچنین از پارچه های بسیار سبک و نازک مانند نوعی ابریشمی ابریشمی ساخته می شوند تا به یک لباس اضافه کنند.

شال چروک بلند یک رنگ زیبا به یک لباس اضافه می کند و می تواند برای گرما پوشیدن یا صرفاً تزئینی یا هر دو باشد. آنها می توانند تک رنگ یا طرح دار باشند. پشم می تواند از حیوانات مختلف مانند شال ترمه ما تهیه شود یا همچنین می تواند با ابریشم ترکیب شود تا حسی لوکس داشته باشد.

شال

بسیار شبیه شال است که معمولاً مستطیل شکل است. این اصطلاح احتمالاً از استولا روم باستان گرفته شده است که نسخه زنانه توگا مردانه است. اصطلاح Stole امروزه معمولاً برای توصیف یک شال رسمی یا عصرانه استفاده می‌شود که از پارچه‌ای ظریف ساخته می‌شود.

اغلب به پهنای شال نیست، اما به اندازه‌ای بلند است که دور بدن بچرخد. رکاب ها معمولاً حاشیه دار نیستند. کلمه دزدی همچنین برای توصیف یک ارسی تزئینی گسترده ای به کار می رود که روی شانه ها مانند یک دزد فارغ التحصیلی یا یک دزد عبادی قرار می گیرد.

یک اصطلاح مدرن است که برای تعریف همه چیز استفاده می شود: روسری، شال و روسری. این یک کلمه توصیفی وحشتناک نیست به دلیل تعریف ساده آن، اما، کلمه ای است که امروزه بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند.

می تواند نازک، بلند و مستطیلی باشد: به یک روسری پشمی معمولی زمستانی فکر کنید که دور گردن خود بپیچید. همچنین می تواند مربع باشد: به یک روسری ابریشمی کلاسیک زنانه یا فولار فکر کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.