ساعت دیواری آینه ای شیک علت اصلی دعوای بین نوه های ملکه بود

باید گفت ساعت دیواری آینه ای شیک توسط ریاضیدان و فیزیکدان هیرو توصیف شده است که می گوید برخی از آنها با زنجیری کار می کنند که چرخ دنده مکانیزم را می چرخاند.

ساعت یونانی دیگری که احتمالاً در زمان اسکندر ساخته شده در غزه بوده که توسط پروکوپیوس توصیف شده است. ساعت غزه احتمالا یک Meteoroskopeion بوده است، یعنی ساختمانی که پدیده های آسمانی و زمان را نشان می دهد.

نشانگر زمان و برخی اتوماسیون‌های مشابه ساعت ارشمیدس داشت. در هر ساعت 12 در باز می شد که هرکول کارهایش را انجام می داد، شیر در ساعت یک و غیره، و شب ها یک چراغ در هر ساعت نمایان می شود و 12 پنجره برای نشان دادن زمان باز می شود.

یک مدل مقیاس از برج ساعت نجومی سو سونگ، ساخته شده در قرن یازدهم کایفنگ، چین. توسط یک چرخ آبی بزرگ، درایو زنجیر و مکانیزم فرار هدایت می شد.

ساعت
یک ساعت چرخ دنده ای با نیروی آب در چین توسط یی زینگ و لیانگ لینگزان ساخته شد. این یک ساعت مکانیزم گریز در نظر گرفته نمی‌شود، زیرا یک جهته بود، سو سانگ و نابغه سلسله سونگ (1020-1101) آن را در نوآوری عظیم خود در برج ساعت نجومی کایفنگ در سال 1088 گنجاند.

صفحه مورد نیاز ساعت نجومی و کره‌ی بازوی چرخان او همچنان به استفاده از آب جاری در طول فصول بهار، تابستان، پاییز و جیوه مایع در دمای انجماد زمستان (یعنی هیدرولیک) متکی بود.

در دستگاه اتصال چرخ آب سو سانگ، عمل دستگیری و رها شدن فراری توسط گرانش به صورت دوره ای به عنوان جریان مداوم ظروف پر از مایع با اندازه محدود انجام می شود.

بنابراین، در یک خط تکامل، ساعت سو سونگ مفهوم clepsydra و ساعت مکانیکی را در یک وسیله که توسط مکانیک و هیدرولیک اداره می شود، متحد کرد. سو سانگ در یادبود خود در مورد این مفهوم نوشت:

طبق نظر بنده در زمان سلسله های گذشته سیستم ها و طرح های بسیاری برای ابزارهای نجومی وجود داشته است که همگی در موارد جزئی با یکدیگر متفاوت بوده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.