استفاده از چرم گاوی تبریز برای خانوم ها موجب کاهش وزن می شود

چرم گاوی تبریز نوعی چرم است که از چرم گاو به دست می آید. قرن هاست که در پوشاک و سایر کالاها از جمله مبلمان، شیشه های عطر، صحافی و کفش استفاده می شود.

چرم چرم گاوی را می‌توان به بافت‌های مختلفی تبدیل کرد، بسته به اینکه قبل از تبدیل شدن به محصول، چگونه با آن رفتار می‌شود. محبوب ترین انواع آن Full Grain یا Top Grain هستند که دارای سطوح ناهموار با منافذ قابل مشاهده و علائم طبیعی از زندگی حیوانات هستند.

انواع دیگر عبارتند از Split Grain که با تقسیم پوست به نازک ترین لایه بدون برداشتن هیچ لایه سطحی ایجاد می شود. چرم گاو را می‌توان با رنگ‌ها یا موم‌های مختلف پردازش کرد تا رنگ‌ها و پوشش‌های متنوعی به آن ببخشد.

در حالی که چرم گاو را می توان جلا داد تا براقی به آن بدهد، بافت طبیعی آن باعث می شود کثیفی به مرور زمان در منافذ مواد گیر کند.

مزیت اصلی چرم گاو این است که در بسیاری از مصارف، از جمله اقلام لوکس مانند کیف دستی و کفش، قوی و بادوام است.

چرم گاو به دلیل بافت منحصر به فرد خود با الگوی دانه ای مشخص شناخته شده است. از کمربند گرفته تا کت، این بافت دانه‌دار به هر لباس چرمی که برای آن استفاده می‌شود، عمق و شخصیت می‌بخشد.

اما شایان ذکر است که فقط چرم گاوی Top Grain و Full Grain ظاهری دارند که بسیاری با آن آشنا هستند. سایر انواع چرم مانند چرم طبیعی گاوی بافت نرم تری دارند.
همچنین در رنگ های متنوعی وجود دارد: از قهوه ای و مشکی کلاسیک گرفته تا رنگ های روشن تر مانند قرمز و حتی آبی و سبز. هر رنگی ویژگی و ظاهر منحصر به فرد خود را دارد. قهوه ای به دلیل بی زمانی بودن و ظاهر طبیعی اش محبوب ترین است، در حالی که رنگ های روشن تر یک پاپ زنده به هر طراحی اضافه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.